Міжнародна мережа ІТ навчаннядля Дітей та Тінейджерів


Встигніть за акційною ціною:1950 грн 1650 грн/місяцьПЕРШЕ Заняття - БЕЗКОШТОВНО


Вивчаємо всі ІТ напрямки в Комплексі

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Підберемо зручний графік ОНЛАЙН або ВЖИВУ

1 раз в тиждень по 2 години, ми використовуємо час максимально ефективно

Illustration

Встигніть Записатися на Безкоштовне Заняття

Illustration
0Днів
0Годин
0Хвилин
0Секунд

Дякуємо!

Ми отримали Вашу заявку. Повідомлення від нас шукайте у Viber, розділ Бізнес-чати від ITosvita.

Наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб підібрати зручний для Вас графік.

Якщо ІТ – то це тільки до нас.

Can't send form.

Please try again later.

Спростовуємо популярніІТ міфи тут:

 • Як зекономити 100 ТИСЯЧ, навчаючись на ІТ?

  За системою GRAND весь курс Вам буде коштувати:1650 грн/міс * 24 = 39 600 грн за курс 2 рокиМИ СВІДОМО ЗНИЗИЛИ ЦІНУ, бо в даний період - це важливо
  У так званих "АКАДЕМІЯХ", школах та інших курсах це буде коштувати:~2500 грн/міс * 24 = 60 000 грн за курс 2 роки~2500 грн/міс * 60 = 150 000 за курс 5 років - це просто "ЖАХ"
  ПАМ'ЯТАЙТЕ, ІТ для дітей повинно бути доступним.Телефонуйте (095) 811-42-77, щоб встигнути записатися за акційною ціною

 • В чому РІЗНИЦЯ МІЖ ПЛАТФОРМАМИ для ІТ навчання?

  СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПЛАТФОРМА GRAND:1. Розроблена саме для ПРАКТИЧНИХ занять в ІТ2. НА ОДНОМУ ЕКРАНІ: завдання, Викладач, програма- НЕ треба переключатися3. Ви виконуєте завдання в зручному для Вас темпі, а НЕ ЧЕКАЄТЕ ВСЮ ГРУПУ4. Викладач ПОСТІЙНО БАЧИТЬ РОБОТУ Вашої дитини і допомагає.
  СТАНДАРТНІ ПЛАТФОРМИ Zoom, Meet, Teams такі, як у школі:1. Ці платформи здебільшого орієнтовані на теоретичну або ЛЕКЦІЙНУ ПОДАЧУ2. ТРЕБА ПЕРЕКЛЮЧАТИСЯ між завданням, програмою і Викладачем3. СЛУХАЄТЕ ЗАЙВІ РОЗМОВИ. Тому заняття проходить НЕ ефективно4. Викладач НЕ БАЧИТЬ ПОСТІЙНО Вашу роботу і НЕ завжди може допомогти.
  Щоб відчути різницю, ВАРТО САМИМ СПРОБУВАТИ.Перше заняття БЕЗКОШТОВНО - телефонуйте: (095) 811-42-77

 • Ситема GRAND розрахована на вмотивованих
  ДІТЕЙ і БАТЬКІВ, які дійсно хочуть вчитися!

  В нас дійсно треба прикладати зусилля та все виконувати ПРАКТИЧНО, але як результат будете мати ВІДМІННІ НАВИЧКИ та ГОТОВІ ПРОЕКТИ у портфоліо.НАЙКРАЩИЙ СПОСІБ НАВЧИТИСЯ - ЦЕ ЗРОБИТИ СВОЇМИ РУКАМИ:Ми дотримуємось принципів навчання, як у провідних школах та ВУЗАх:"Вчитися дещо важче, але тільки так знання тримаються ДОВШЕ і КРАЩЕ."
  ЯК ЦЕ ОРГАНІЗОВАНО ДЕІНДЕ:Основна форма подачі це ЛИШЕ СЛУХАТИ на камеру, або дивитися відеоурок. На перший погляд це простіше, але потім ВТРАЧАЄТЬСЯ ІНТЕРЕСТо чи варто ВИТРАЧАТИ ЧАС і ГРОШІ на ці експерименти?...Адже з часом багато учнів все одно переходять у GRAND.
  Якщо ІТ ОСВІТА, то GRAND - телефонуйте (095) 811-42-77Ми постараємося знайти для Вас ще одне місце в групі.

 • Як Ви навчаєте ONLINE чи ВЖИВУ?

  У НАС Є ДВІ ФОРМИ НАВЧАННЯ - ВЖИВУ і ОНЛАЙН. Для тих, хто ВСЕ ЩЕ ХОЧЕ навчатися ВЖИВУ саме у КЛАСАХ, то такий варіант теж доступний. Але більшість віддають перевагу онлайну.ONLINE у нас навчається вся Україна, люди з-за кордону і всі, хто цінує свій час Так навчаються учні з багатьох країн Європи, Америки та світу.
  ПЕРЕВАГИ ONLINE НАВЧАННЯ за системою GRAND+1 ВІДКРИТИЙ ПРОЦЕС для батьків - це ІНДИКАТОР ЯКОСТІ навчання+2 Не треба добиратися. Це ЗНІМАЄ ЛОГІСТИЧНІ ПИТАННЯ з БАТЬКІВ.+3 Самі обираєте темп, в якому Вам ЗРУЧНО займатися і не треба чекати групу.За онлайн формою майбутнє і добре, що Ви це розумієте.
  СПРОБУЙТЕ! Перше заняття БЕЗКОШТОВНОЗапис за телефоном: (095) 811-42-77

 • Яка ОПТИМАЛЬНА ТРИВАЛІСТЬ заняття 2 чи 3 год?

  1 година - мало, 3 - занадто, 2 - золота середина, а тепер детальніше:
  2 ГОДИНИ за СИСТЕМОЮ GRANDМи використовуємо ЧАС МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНО:1. Ви підключаєтеся до нашого комп'ютера - там ВЖЕ є ВСІ програми/матеріали, тому час йде ВИКЛЮЧНО на НАВЧАННЯ, а не на вирішення технічних питань.2. Ви працюєте з Викладачем, як на ІНДИВІДУАЛЬНОМУ ЗАНЯТТІ.Дитина НЕ ВІДВОЛІКАЄТЬСЯ на інших, а ПРАЦЮЄ тільки над своїм завданням.3. За 2 години дитина МЕНШЕ ВТОМЛЮЄТЬСЯ, а для батьків - це важливо.
  3 ГОДИНИ ДЕІНДЕ1. Багато часу йде на СКАЧУВАННЯ програм потрібної версії та пошук матеріалів.2. Втрата часу йде на ЗАЙВІ РОЗМОВИ Викладача з іншими учнями.3. Всі ЧЕКАЮТЬ, поки Викладач комусь допомагає....І погодьтеся, що 3 години для сучасної дитини -це занадто. 
  Тому Ваш варіант - це ITosvita.com

 • Вивчати ВСЕ В КОМПЛЕКСІ чи обирати напрямок?

  ЦЕ РОЗПОВСЮДЖЕНИЙ МІФ, коли люди плутають 2 різних підходи для ІТ навчання дітей та дорослих.
  Для ДІТЕЙ: Дитині в шкільному віці треба дати ВСЕБІЧНИЙ РОЗВИТОКІ познайомити зі ВСІМА ІТ НАПРЯМКАМИМи свідомо даємо 5 напрямків в комплексі, і це правильно.До речі, Ви ж у школі теж вчите різні предмети, а не один чи два.
  Для ДОРОСЛИХ:Найбільша помилка в ІТ - це в шкільному віці вивчати тільки один напрямок.Дитині треба вивчати все в комплексі, бо це дасть Вам широку базу знань, яка дозволить в дорослому віці свідомо обрати конкретний напрямок.
  Дитина має бути всебічно розвинена, тому ми вивчаємо все в комплексі.Перегляньте повну програму ТУТ

 • Які ДОДАТКОВІ СЕРВІСИ БАТЬКАМ ми надаємо?

  В НАС:1. НАГАДУВАННЯ ПЕРЕД кожним заняттям - це важливо.2. ЗВІТ ПІСЛЯ кожного заняття - так батьки бачать результат роботи дитини.3. ВІДПРАЦЮВАННЯ пропусків - з викладачем на практиці, а не в записі. 4. ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА, яка допоможе з підключенням та налаштуванням.
  В ІНШИХ:1. Батьки змушені постійно контролювати, щоб дитина НЕ пропустила заняття.2. Що робила дитина - батьки ЗНАЮТЬ ТІЛЬКИ зі СЛІВ самої дитини.3. ТЕХПІДТРИМКА ВІДСУТНЯ. Самі шукаєте програми і встановлюєте.
  Скоріш за все на інших курсах навіть НЕ здогадуються, що так можна працювати з клієнтом. У НАС ЦЕ ВСЕ Є, бо ми турбуємося про кожного.

 • Свідомі БАТЬКИ ПРОТИ ІГОР, типу Minecraft RobLOX

  Зараз з'явилось багато курсів для дітей 3-5 класу, які користуючись дитячим захопленням, маскуються під ІТ навчання, але насправді просто грають в комп'ютерні ігри типу Minecraft, RobLOX та інші. І кажуть, що це програмування.Ви дійсно думаєте, що ІТ можна вивчити за допомогою "квадратних чоловічків"?Minecraft, RobLOX - ЦЕ ТИМЧАСОВЕ ЗАХОПЛЕННЯ, яке СКОРО МИНЕ.
  НЕ ПЛУТАЙТЕ ЦІ ІГРИ З ПОВНОЦІННИМ ІТ - СВІДОМІ БАТЬКИ ПРОТИ ІГОР.В НАС ІТ - це 5 НАПРЯМКІВ, СЕРЙОЗНІ ПРОГРАМИ і ПРОЕКТИЗайдіть на itosvita.com розділ ПРОГРАМА і переконайтеся: те, що ми вивчаємо, і квадратні чоловічки в майнкрафт - це навіть НЕ порівнюється. А потім самі вирішуйте, що Вам більше схоже на ІТ.
  ПОЯСНІТЬ ДИТИНИ РІЗНИЦЮ, зачекайте, поки вона награєтьсяЧекаємо на повноцінному ІТ (095) 811-42-77

Як проходять Наші заняття?

Чим унікальний наш Онлайн?

ITosvita - це Ваш стартуспішної кар'єри

Наші Випускники працюють у IT-відділах кращих українських та світових компаній.

Illustration

Якщо Вас цікавлять Відгуки:

Встигніть Записатисяза Акційною Ціною

Illustration


0Днів
0Годин
0Хвилин
0Секунд

Дякуємо!

Ми отримали Вашу заявку. Повідомлення від нас шукайте у Viber, розділ Бізнес-чати від ITosvita.

Наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб підібрати зручний для Вас графік.

Якщо ІТ – то це тільки до нас.

Can't send form.

Please try again later.

Illustration

е-Журнал учня прямо у смартфоні:розклад, оплата, відпрацювання...

Illustration
Illustration

і НАЙГОЛОВНІШЕ - це дійсно якісний контент

Illustration

Для Вас ми розробили 100 УРОКІВ, над якими працює команда дизайнерів і програмістів

Illustration

Це 400 ЗАВДАНЬ з різних IT напрямків, Ваша дитина багато чому навчиться

Illustration

У нас Ви отримаєте 2 в 1: "смачний" контент + онлайн доставка - це і є система ГРАНД

Ніхто не знає, що знадобиться завтра, тому ми даємо всі напрямки в комплексі і це правильно

Питання/Відповіді - Q&A:

 • Що будемо Вивчати? Що саме входить в програму?

  ● Ми вивчаємо ВСЕ-ВСЕ-ВСЕ, що тільки можливо в ІТ. Бо невідомо, що знадобиться завтра.● Це більше 20 тем із різних розділів: від 3D-графіки до кібербезпеки, від програмінгу до відеопродакшну.● Ми даємо НАЙБІЛЬШУ КІЛЬКІСТЬ ТЕМ ЗА ОПТИМАЛЬНОЮ ЦІНОЮ.● Переглянути Повну Программу можна ТУТ

 • Для тих, хто хоче лише програмування?

  ● Світ ІТ більш багатогранний, ніж просто програмування.● Ми вивчаємо всі популярні мови Java, Python, C# та IDE середовища.● Тому ми свідомо поєднуємо програмування з іншими напрямками.● Наприклад, програміст, який сам може намалювати інтерфейс, зробити анімацію або 3D картинку, цінується набагато більше.● Тому ВАРТО ВИВЧАТИ ВСЕ В КОМПЛЕКСІ.

 • З якого віку навчаєте? Різниця для Дорослих і для Дітей?

  ● Головна ідея: не треба приміряти шаблони курсів для Дорослих до навчання для Дітей. У шкільному віці потрібно ознайомитись з усіма напрямками, а вибирати вузьку спеціалізацію вже у дорослому віці.● Зараз цінуються УНІВЕРСАЛЬНІ спеціалісти, тому Ми свідомо вивчаємо ВСІ ТЕМИ в одному КУРСІ.● Ми набираємо учнів 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 класів та СТУДЕНТІВ.● Під кожну категорію є диференційована програма.● До речі, самовпевненим СТАРШОКЛАСНИКАМ Є ЧОМУ ПОВЧИТИСЯ.

 • Хто викладачі?

  ● Наші викладачі - молоді спеціалісти з вищими освітами, які мають практичний досвід в ІТ-галузі та регулярно проходять спеціальні тренінги та атестації.
  ● Вони не мають нічого спільного зі старими підходами, це люди з новим баченням.

 • Яка кількість і який графік занять на тиждень?

  ● 1 урок на тиждень, тривалість - 2 години.● Зі свого ПК Ви підключаєтеся в наш клас, де заздалегідь підготовлені програми потрібних версій. Ось чому ми за 2 години встигаємо робити 3-4 проекти.● Не варто бігати за кількістю годин, це показник, який лише описує процес. Краще орієнтуватися на результат.● Але хочемо Вас відразу попередити, що у нас потрібно працювати. Зробив - означає навчився.

 • А чому Zoom, Meet не підходить до IT навчання?

  - Тому що вони більше підходять для конференцій, ніж для практичних занять.- В таких системах Викладач бачить тільки обличчя учнів, а НЕ їхні роботи.- учень НЕ може вибирати темп, потрібно чекати всю групу і сприймати на слух.- В системах Zoom, Google Meet, Microsoft Teams багато часу йде на технічні моменти.Наша система GRAND розроблена для практичних занять у ІТ сфері.

 • Що дитина буде вміти після наших курсів?

  ● Навчиться створювати сайти, розробляти мобільні додатки, власні програми на популярних мовах, обробляти звук і відео, створювати 3D моделі, працювати з графікою. Вивчить багато програм, понять та принципів.● Також допоможемо розвинути дитині Hard та Soft skills /навички/● Детальніше, що будуть вчити і вміти можна знайти ТУТ

 • Чи є вимоги до ПК? Через яку програму навчаєте?

  ● Для занять достатньо будь-якого ПК чи ноутбука на базі OС Windows
  ● Вам потрібна лише одна програма - КАБІНЕТ УЧНЯ, через яку Ви будете підключатися до свого комп'ютера в класі, там є всі необхідні програми та матеріали для роботи. Викладач буде бачити Вашу роботу і допомагати Вам.

 • А можна підключатись з телефону або планшету?

  ● Телефон або планшет НЕ підходять. Тому що ІТ-навчання передбачає роботу з ПОВНОЦІННИМИ програмами на комп'ютері, а не з мобільними додатками на планшеті, які мають обмежений функціонал.● Де Ви бачили крутого спеціаліста, який щось створює на телефоні? Очевидно, що у всіх IT-компаніях співробітники працюють за комп'ютерами.● Якщо Вам хтось буде пропонувати ІТ на планшеті - над цим варто задуматись.

 • Як проходить навчання?

  ● Ми працюємо на НОВОМУ поколінні онлайн систем, яке розроблене спеціально для ІТ.● При ІТ навчанні головне бачити екран учня, щоб Викладач міг йому допомогти.● У нас тільки 100% практики. Пам'ятайте, найкращий спосіб навчитися - це зробити своїми руками.● Якщо ІТ – то Вам точно до нас!

 • Чому ІТ входить в обов'язкову програму розвитку дитини?

  ● Зараз більшість професій мають у своїй основі IT, незалежно від того, в якій сфері Ви плануєте вчитися або працювати. В ІТ МАЮТЬ РОЗБИРАТИСЯ ВСІ.● ДОБРЕ, ЩО ВИ ЦЕ РОЗУМІЄТЕ. Давайте навчимо Вашу дитину разом і вона Вам буде вдячна на все життя.● Ми даруємо ПЕРШЕ безкоштовне заняття, щоб кожен міг спробувати.● Також зверніть увагу, у Нас Ваша дитина за 2 години зробить речі, які навряд чи десь робила до цього. 

 • Як використати час дітей у гаджетах із користю?

  ● Значна частина учнів грає в ігри чи сидить в соцмережах.● Ми пропонуємо широкий діапазон тем та ідей, для розвитку розумового та творчого потенціалу, оскільки ми застосовуємо проєктний підхід у навчанні.● За кілька місяців Ви вже відчуєте результат.

Чому люди Нам довіряють?

Контролюємо Якість

Звіти батькам кожного заняття,е-Журнал в смартфоні

Круті Завдання

Над ними працює великий колектив розробників, дизайнерів і тестерів

Інноваційний Онлайн

Система GRAND розроблена саме для практичних завдань у сфері ІТ

Креатив та Розвиток

IT входить в обов'язкову програму розвитку кожної дитини

Успішні Історії

На прикладах розбираємореальні кейси людей і компаній

Весь Діапазон IT

Ніхто не знає, що знадобиться завтраДаємо всі напрямки і це правильно

Економія 10 тис. грн/рік

Ми свідомо тримаємо доступну ціну, при високій якості навчання

Технологічна Компанія

Сайт, е-Журнал, кабінет учня і онлайн система - це найкращі індикатори

Встигніть Записатися за Акційною Ціною

Illustration


0Днів
0Годин
0Хвилин
0Секунд

Дякуємо!

Ми отримали Вашу заявку. Повідомлення від нас шукайте у Viber, розділ Бізнес-чати від ITosvita.

Наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб підібрати зручний для Вас графік.

Якщо ІТ – то це тільки до нас.

Can't send form.

Please try again later.

Так виглядають наші Класи:

Готуємо до майбутнього вже зараз

Розвиваємо Hard та Soft skillsВаша дитина буде вміти:

 • Illustration

  Нестандартно підходити до вирішення задач. Навчиться самостійно знаходити рішення та ідеї.

 • Illustration

  Вивчить не тільки програми, а також навчиться доводити справи до кінця і працювати в команді.

 • Illustration

  Отримає не тільки сертифікат, а й матиме готові проекти у портфоліо.

 • Illustration

  Познайомиться з усіма напрямками ІТ - це допоможе при виборі професії.

ITosvita.com - якщо IT, то Вам точно до нас

Сучасний світ змінюється щохвилини і те, що 2-3 роки тому було науковою фантастикою – зараз реальність. Багатьом цим змінам ми завдячуємо сфері IT. Разом з тим міняється і необхідний набір навичок та знань для опанування професій майбутнього і сучасності. Ці знання поки що не доступні в звичайних школах, але їх наші учні вивчають на IT курсах для дітей в IT освіта. Ми вчимо отримувати користь від гаджетів та застосовувати їхній потенціал для власного розвитку, орієнтуватися в нинішньому технологічному світі і йти в ногу з інноваціями.

Illustration

Чому наша ІТ школа особлива

IT сфера охоплює кілька важливих і пов’язаних між собою напрямків – на наших комп’ютерних курсах для дітей ми вивчаємо їх комплексно:

  Програмінг (учні створюють власні мобільні додатки, вивчають сучасні мови програмування Java, C++, C#, Python, Unity, Unreal, Web-розробка PHP, JS та вчать технічну англійську мову);
  Дизайн (Web-дизайн і верстка, розробка фірмового стилю, брендінг та композиція, Digital-Art, професійна робота у Photoshop, створення свого портфоліо, використання бібліотеки JQuery);
  3D-графіка (проектування інтер’єру, моделювання, анімація персонажів, розробка власних тривимірних проектів в Unity 3D, вивчення технології low poly, скульптінг);
  Відеопродакшн (сучасні редактори, блогінг, професійний монтаж та обробка звуку, в поєднанні з 3D-графікою створення спецефектів);
  Кіберзахист (хмарні технології, віртуальні машини VMware, VirtualBox, шифрування інформації, мережі та bigdata, вивчення понять DDOS-атаки, фішинг, сніфер, бекдор, Юнітове Rackmount обладнання).
  Опанування знань на наших комп’ютерних курсах проходить через практику: створення власних проектів у кожному з напрямків допомагає закріпити отриману інформацію. Без довгих лекцій, конспектів і складної теорії.

Чому навчання на it спеціаліста в ІТосвіта унікальне?

  Ми не зациклюємося на теорії, бо знаємо, що практика – найкращий шлях до опанування знань та вміння ними користуватися.
  Розповідаємо доступно про складні речі і стимулюємо інтерес до вивчення нового, вчимо застосовувати отримані навички в житті.
  Заняття тривалістю дві години проходить 1 раз в тиждень, тож дитина має достатньо часу на навчання в школі, хобі, відпочинок з друзями і батьками.
  Наші освітні курси є в багатьох українських містах, також ви можете вибрати зручну форму навчання: у класі чи онлайн.
  Комплексний підхід до вивчення усіх сфер IT дозволяє поєднувати кілька напрямків в одному проекті, закріплювати знання та проявляти свої здібності.
  Батьки завжди можуть ознайомитися з результатами роботи, переглянути проекти, спостерігати за онлайн-заняттям.
  Наші навчальні класи повністю технологічно забезпечені – таким рівнем оснащеності не може похизуватися ніхто інший.
  Кожна дитина для нас унікальна: ми допомагаємо їй розвинути свої сильні сторони, прокачати здібності та проявити себе.
Illustration
Illustration

Додаткові плюси програмування для дітей в ITosvita

  Ми не вимірюємо знання годинами – для нас головне практика і якість засвоєних знань. Тому наші фахівці шукають підхід до кожного учня, знають чим його зацікавити.
  Наші навчальні програми – це унікальний освітній продукт, який охоплює всі напрямки IT, тому нам є чому навчити і що розповісти навіть тим, хто вважає, що знає все.
  Ціна навчання доступна, щоб якомога більше дітей отримали базу для майбутньої успішної роботи в сфері IT.
  ITosvita.com – це ліцензований навчальний центр, а не звичайні комп’ютерні курси, тому кожен учень отримує повноцінну освіту, а по проходженню навчання – сертифікат, який засвідчує отримані знання офіційно та сприяє в отриманні професії в майбутньому.
  Окрім знань у сфері IT, діти отримують навички роботи у команді, спілкуються з однодумцями, розвивають соціальні навички та інтелектуальні здібності, які пізніше застосовують в інших сферах життя.
  Навчання в ITosvita.com – це цікаво проведений час та корисні знання, які стають поштовхом до успіху в дорослому житті!

Наші Мессенджери:

Технічна Підтримка: