Батьки можуть бачити весь процес
Унікальна система навчання Вживу та Онлайн
Набуті знання повністю змінять Вашу дитину
Зроблять її життя цікавішим і розширять світогляд
Дитина буде вдячна Вам на все життя

ITosvita.com: Готуємо дітей до майбутнього вже зараз

За останні кілька років наше життя змінилося докорінно. Нові технології створюють нові професії і витісняють старі.Через 5-10 років більшість професій матимуть у своїй основі IT, незалежно від того, в якій сфері ви плануєте вчитися або працювати.Тож потрібними будуть ті фахівці, які володіють цим набором навиків і вміють підлаштовуватися під зміни сучасного світу. Тому дітям треба дати те, чого не вистачало нам.

Ми розуміємо, що потрібно батькам

Illustration

Апатія, лінь, ігри, соцмережі – що з цим робити?

В останній період ці явища особливо турбують батьків. Більшість учнів грає в ігри або сидить в соцмережах, бо не мають ідей, що робити. Ми вивчаємо великий діапазон тем та ідей, для розвитку розумового та творчого потенціалу. Через пару місяців Ви вже побачите результат.

Для когось карантин або канікули. Для Вас це час нових можливостей і росту.

  Після нашого навчання Ваші діти стануть більш уважними, зібраними, почнуть звертати увагу на деталі – це дуже важливі фактори в сучасному житті.
  Ми даємо такі речі, які просто нереально вивчити самому. Навіть чемпіони світу працюють з тренером, аналогічно робота з Викладачем є набагато ефективнішою. У нас Ваші діти будуть зайняті корисною і цікавою справою.
  Ми вчимо дуже цікаві програми, про які Ви навіть не здогадувались, і даємо ідеї, що можна робити. Наявність ПК вдома не означає, що дитина знає про всі його можливості та нові програми.В наших групах вони розкриваються зовсім по-новому.

Як це Працює?

Що на Вас чекає?

Для тих, хто ще сумнівається

У Вас залишились Питання?

 • Чи є курси у такому-то Місті і яка у Вас локація?

  Ви можете набрати за нашими номерами і ми підберемо Вам локацію, яка буде найбільш зручнішою для Вас. Також підберемо оптимальні дні та години занять. Для Вас це буде набагато зручніше.

 • Яка Вартість навчання?

  Від 750 до 1200 гривень на місяць. Для різних міст ціна може відрізнятися. При дуже ВИСОКІЙ ЯКОСТІ, ми тримаємо фактично акційну ціну, щоб більше дітей могли спробувати наш навчальний продукт.

 • З якого віку Ви навчаєте?

  Ми пробували працювати з різними розумними дітьми 1,2,3,4 класів - результат показав, що вони не мають життєвого досвіду та понятійної бази. Це просто грання в ІТ. Якщо Ви хочете усвідомленого навчання з класним результатом - це з 5 класу і далі. Вчитися ніколи не пізно. До речі, самовпевненим старшокласникам є теж чому повчитися.

 • Чи можна вибрати окремі напрямки?

  Вибирати напрямки вже не модно. Зараз цінуються універсальні спеціалісти, що мають широкі та глибокі знання. Бо невідомо, що знадобиться завтра.До речі, більшість клієнтів нас самі просять давати все в комплексі.

 • Що краще: відеоуроки чи зробити своїми "ручками"?

  Відеоуроки вже довели свою неефективність. Найкращий спосіб щось вивчити - це зробити "ручками". Саме за цим принципом побудоване наше навчання і тому воно ефективніше ніж "розказування" через платформи Zoom, Meet, Team та інші. Коли ми це зрозуміли, то розробили свою унікальну платформу саме для ІТ навчання.

 • Чи можу я спочатку спробувати, а потім йти на курси?

  У нас немає показових майстер-класів, а за кожен урок дитина робить 3-4 готових проекти, а на онлайні батьки бачать весь процес.

 • Що входить в програму?

  Ми вивчаємо ВСЕ, ВСЕ, ВСЕ, що тільки можливо в ІТ. Це біля 20 тем з різних розділів: від 3D-графіки до кібербезпеки, від програмінгу до відеопродакшну. Ми даємо найбільше тем за оптимальною ціною.

 • Яка кількість і графік занять?

  1 урок на тиждень, триває 2 години. У нас КОЖЕН учень робить 3-4 готові проекти. Якщо люди міряють навчання за годинами, а не за якістю, то це називається "навчання на кілограми". Якщо дійсно треба знання, то Вам до нас.Не можна міряти навчання просто годинами. Треба робити корреляцію на результати. Ми за 1 заняття встигаємо зробити стільки, як будь-де за 1 місяць.

 • Якщо пропустили заняття або залишилися вдома?

  Заняття відбудеться при будь-якій погоді чи ситуації. Бажано прийти в клас, також є заняття онлайн і є система відпрацювань. Доречі, батьки, коли бачать наш онлайн залишаються приємно здивованими.

 • Для тих, хто хоче лише програмування?

  Ми даємо всі напрямки програмінгу під різні платформи та вчимо основні мови. Але якщо би ми кодили зранку до вечора, то Вам самим це б не сподобалося. Тому ми розбавляємо темами з інших напрямків. Наприклад, програміст, який сам може намалювати інтерфейс, зробити анімацію або 3D картинку цінується набагато більше. Тому вивчайте ВСЕ в комплексі.

 • Чим Ви відрізняєтеся від інших?

  Ми впевнені в нашому підході і навчальному продукті. Якщо хочете, можна провести експеримент: записатися до нас і ще кудись, походити 1-2 місяці і порівняти. Цей експеримент Вам обійдеться недорого. В РЕЗУЛЬТАТІ, ВИ ВСЕОДНО ПРИЙДЕТЕ ДО НАС.Особливо це помітно, коли переходимо на онлайн форму /коли батьки поруч з учнем/. На відміну від інших, нам є що показати і чим зацікавити.

 • Для тих, хто сумнівається...

  Ми зробили безкоштовні заняття, щоб кожен міг спробувати. Але зверніть увагу, що Ваша дитина за 2 години зробила речі, які навряд чи десь робила до цього.

Якщо ЦІКАВЛЯТЬ ДЕТАЛІ - НЕ соромтеся телефонувати нам.Вживу можна обговорити ЗНАЧНО більше і краще підібрати розклад саме під Вас.

Встигніть Записатися на 1-ше Безкоштовне Заняття

*На 1 занятті Ви побачите, як проходить навчання, і учень зробить свій перший готовий проект.

Дякуємо!

Наш менеджер скоро з Вами зв’яжеться, щоб підібрати зручний для Вас графік.

Can't send form.

Please try again later.

5 ПРИЧИНчому варто віддати дитину до нас на навчання?

Навчатися у нас дуже цікаво. Ми ставимо нові задачі, а дитина їх самостійно вирішує і радіє, що може розібратися з непростими завданнями. Дитина вчиться аналізувати і шукати нові рішення.

Якщо Ваша дитина розумна і активна, то знайти 2 години в тиждень на курси можна при будь-якій зайнятості. Можливо, варто ще раз переглянути графік та пріоритети.

Якщо Ваша дитина чимось цікавиться, то вона вже крутіша за 80% інших. З нами Ваші діти будуть знати більше тих однолітків, хто сидить вдома або ходить на інше навчання.

Зараз, поки у Вас є час і бажання пройдіть наш курс. Мабуть, вже всі розуміють, що комплексні знання в ІТ дозволяють досягти успіху в будь-якій професії.

Одним із найвигідніших способів вкладання ресурсів є інвестиція в освіту дитини та її різносторонній розвиток. Цим самим Ви забезпечуєте її та своє успішне майбутнє.

Встигніть Записатися на 1-ше Безкоштовне Заняття

*На 1 занятті Ви побачите, як проходить навчання, і учень зробить свій перший готовий проект.

Дякуємо!

Наш менеджер скоро з Вами зв’яжеться, щоб підібрати зручний для Вас графік.

Can't send form.

Please try again later.

Що Ви отримаєте в кінці?

Ми ліцензований навчальний центр із багаторічним досвідом роботи.

1

По закінченню отримаєте хороші знання з усіх сучасних IT-напрямків, а також Сертифікат, який підтверджує ці знання.

2

У майбутньому його можна використати при подальшому навчанні або працевлаштуванні, як свідчення того, що дійсно пройшли спеціалізовані курси.

3

Наші Випускники працюють в різних сферах і говорять, що отримані знання їм дуже допомогли у житті.