• Яка Ціна навчання? Як платимо за заняття чи за місяць?

  ● Зараз діє приємна акційна ціна, 650 гривень на місяць. ● НАША МЕТА: при ВИСОКІЙ ЯКОСТІ, ми спеціально тримаємо акційну ціну, щоб більше людей різних категорій могли спробувати наш навчальний продукт.● ДВА заняття безкоштовні, далі платимо помісячно ● Взагалі ІТ навчання - це НЕ футбол і НЕ танці, тут задіяні зовсім інші технології навчання, тому така освіта НЕ може коштувати дешево...

 • З якого віку? Які різниця між для Дорослих і для Дітей?

  Головна ідея: не треба приміряти шаблони курсів для дорослих під навчання для дітей. В шкільному віці потрібно ознайомитись з усіма напрямками, а вибирати вузьку спеціалізацію вже у дорослому віці.Зараз цінуються УНІВЕРСАЛЬНІ спеціалісти, тому Ми свідомо вивчаємо ВСІ ТЕМИ в одному КУРСІ. Ми набираємо учнів 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 класів та СТУДЕНТІВ. Під кожну із категорій є диференційована програма.До речі, самовпевненим СТАРШОКЛАСНИКАМ Є ЧОМУ ПОВЧИТИСЯ.

 • Що будемо Вивчати? Що саме входить в програму?

  Ми вивчаємо ВСЕ, ВСЕ, ВСЕ, що тільки можливо в ІТ.
  Це більше 20 тем із різних розділів: від 3D-графіки до кібербезпеки, від програмінгу до відеопродакшну.
  Ми даємо НАЙБІЛЬШЕ ТЕМ ЗА ОПТИМАЛЬНОЮ ЦІНОЮ.
  Переглянути Повну Программу можна
  ТУТ

 • Що дитина буде вміти після ваших курсів?

  Навчиться створювати сайти, розробляти мобільні додатки, власні програми на популярних мовах, обробляти звук і відео, створювати 3D моделі, працювати з графікою. Вивчить багато програм, понять та принципів.Детальніше, що будуть вчити і вміти можна знайти ТУТ...

 • Чи можна вибрати окремі напрямки?

  ВИБИРАТИ НАПРЯМКИ ВЖЕ НЕ МОДНО. ТРЕБА ВИВЧАТИ ВСЕ В КОМПЛЕКСІ.Для Вас це вигідно - прийшов за одним, а ОТРИМАВ ВСЕ РАЗОМ, ЯК БОНУС.Навіщо обмежуватись одним напрямком? Зараз цінуються універсальні спеціалісти, що можуть працювати на стику технологій.Бо невідомо, що знадобиться завтра.

 • Для тих, хто хоче лише програмування?

  НЕ ВАРТО СЕБЕ ТАК ОБМЕЖУВАТИ.Світ ІТ більш багатогранний, ніж просто програмування.Ми вивчаємо всі популярні мови Java, Python, C# та IDE середовища .Тому ми свідомо поєднуємо програмування з іншими напрямками. Наприклад, програміст, який сам може намалювати інтерфейс, зробити анімацію або 3D картинку цінується набагато більше. Тому вивчайте ВСЕ в комплексі.

 • Хто викладачі?

  Наші викладачі - молоді спеціалісти з вищими освітами, які мають практичний досвід в ІТ галузі та регулярно проходять спеціальні тренінги та атестації.Вони немають нічого спільного з старими підходами, це люди з новим баченням.

 • Яка кількість і графік занять на тиждень?

  ● 1 урок на тиждень, триває 2 години. ● Не слід бігати за кількістю годин, це показник, що описує процес. Краще орієнтуватися на результат. У нас КОЖЕН учень робить 3-4 готові проекти.● Ми за 1 заняття встигаємо зробити стільки, як будь-де за 1 місяць.● Але хочемо Вас одразу попередити, що в нас потрібно працювати. Зробив - значить навчився.

 • Чи є Домашні завдання?

  Домашні завдання ми задаємо, але не так часто. Також Ви можете вдома скачати потрібну програму і ще раз закріпити те, що Ви робили на заняттях.

 • В чому наша фішка?

  На відміну від інших, НАМ Є ЩО ПОКАЗАТИ І ЧИМ ЗАЦІКАВИТИ.Особливо це помітно, на ОНЛАЙН ФОРМІ, коли батьки поруч з учнем і зразу бачать результат його роботи. Навіть дорослі в захваті від самої системи та навчального контенту.

 • Чи є вимоги до ПК? Через яку програму навчаєте?

  ● Для занять достатньо будь-якого ПК чи ноутбука на базі OС Windows● Вам треба лише одна програма КАБІНЕТ УЧНЯ, через яку Ви будете підключатися до свого комп'ютера в класі, там є всі необхідні програми та матеріали для роботи. Викладач, буде бачити Вашу роботу і Вам допомагати.

 • А можна підключатись з телефону або планшету?

  Телефон або планшет НЕ підходять. Тому, що ІТ навчання передбачає роботу з ПОВНОЦІННИМИ програмами на комп'ютері, а не з мобільними додатками на планшеті, які мають обмежений функціонал.Де Ви бачили крутого спеціаліста, який щось створює на телефоні? - Очевидно, що у всіх IT-компаніях всі працюють за комп'ютерами.Якщо Вам хтось буде пропонувати ІТ на планшеті - над цим варто задуматись.

 • Чи потрібна камера? Чи це буде у форматі ZOOM/Meet?

  Zoom i Meet для ІТ - це вже минуле. Ми працюємо на НОВОМУ поколінні онлайн систем, яке розроблене спеціально для ІТ.
  Як це не дивно, але камера НЕ Потрібна.
  Тут треба бачити НЕ обличчя, а екран учня, щоб Викладач міг йому допомогти.
  У нас тільки 100% практики і немає нудних лекцій на камеру. Пам'ятайте, найкращий спосіб навчитися - це зробити своїми руками. Якщо ІТ, то Вам до нас.

 • Для тих, хто ще сумнівається...

  Зараз ІТ входить в обов'язкову програму розвитку дитини.Ми даруємо ДВА безкоштовні заняття, щоб кожен міг спробувати.Також зверніть увагу, що Ваша дитина за 2 години зробить речі, які навряд чи десь робила до цього.

Якщо ЦІКАВЛЯТЬ ДЕТАЛІ - НЕ соромтеся телефонувати нам.

 • Чи це постійний графік?

  Так, це Ваш постійни графік, якщо пропустили, є відпрацювання в інший день.

 • Чи в такому форматі і далі будуть заняття?Чи буде спілкування з викладачем і групою?

  ....

 • Проблеми із підключенням: невірний пароль / немає інтернетуПостійно вибивало чи можна ще раз пройти?

  ● Пройти можна ще раз підключитись, відпрацювання входить в місячну оплату● В нас все працює при будь-якій ситуації. Але для підключення потрібен кабель● Якщо виникають проблеми із підключенням, телефонуйте на тех. підтримку, колеги допоможуть, якщо проблема з вашої сторони, підключать та допоможуть налаштувати.

 • Сподобалась програма в якій працювали. Де її можна скачати?

  Для цього у нас є спеціальний сайт freeprog.org.ua де можна взяти весь асортимент який будемо вивчати.

 • Чи можна більше занять?

  -

 • Питання по Оплаті: Який у нас Борг?Чому пише борг, якщо ми платили?

  Ви здали оплату за минулий місяць а борг за цей

 • -

  -

Якщо ЦІКАВЛЯТЬ ДЕТАЛІ - НЕ соромтеся телефонувати нам.